Come diventare grandi nonostante i genitori

Jak dospět navzdory rodičům - download

29. července 2017 v 22:27 | Adah
Výsledek obrázku pro jak dospět navzdory rodičům

Film v češtině si můžete stáhnout ZDE

Jak dospět navzdory rodičům - upoutávka

14. července 2017 v 16:52 | Adah
Ahoj lidi! Všem vám dlužím velikou omluvu, jelikož jsem sem už skoro měsíc nic nenapsala, ale znáte to - konec školního roku, začátek prázdnin... Nechci vám nic nalhávat, aktivita v následujících dnech určitě nijak dramaticky nevzroste, jelikož odjíždím na dovolenou, ale myslím si, že tak by to mělo být - menší pauza na prázdniny, být venku s kamarády, rodinou, zkoušet nové věci, a ne jenom sedět doma u počítače :) Nebojte se, až se vrátím, pár článků připravených mám, jen je nečekejte hned :D
A teď už k dnešnímu článku: Disney Channel vydal první upoutávku k filmu Jak dospět navzdory rodičům, v originiále Come diventare grandi nonostante i genitori, který v Česku bude mít premiéru 28. 7. v 19:30! Podívejte se sami!

Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

Co na to říkáte?
Jinak bych vám chtěla poděkovat, že na blog stále chodíte - včera jsme dosáhli 30 000 návstěv!
Užívejte prázdniny a uvidíme se u dalšího článku, Adah ♥

Come diventare grandi v Česku!

15. června 2017 v 10:15 | Adah
Ahoj lidi! Nehledě na to, kolikrát nás teď Disney Channel zklamal ohledně premiéry dílu 3x10, pro vás mám skvělou zprávu! Pamatujete na "Alex a spol ve filmu", neboli Come diventari grandi, film, který měl v Itálii premiéru v listopadu? Dočkáme se ho i v Česku, a to 28. července v 19:30 na Disney Channel pod názvem "Alex a spol: Jak dospět navzdory rodičům"! Pro připomenutí základních informací se můžete podívat do této rubriky. Těsíte se?

Výsledek obrázku pro come diventare grandi

Co se dalších epizod týče, datum stále není potvrzené. Tak snad v srpnu?

Come diventare grandi - fotky z filmu 2

11. února 2017 v 18:29 | Adah
Ahoj lidi! Jelikož fotek k filmu Come diventare grandi je opravdu hodně, rozhodla jsem se vám ukázat další :) Všechny najdete v celém článku!

Come diventare grandi - trailery s anglickými titulkami

28. ledna 2017 v 16:19 | Adah
Ahoj lidi! Už dlouho jsem vám sem chtěla dát nějaké upoutávky na film Come diventare grandi, ale byly v italštině a je mi jasné, že by jim většina z vás (včetně mě) nerozumněla. Teď jsem je ale našla s anglickými titulkami, a pokud chcete, můžete si nastavit automatický překlad do češtiny! (kliknutím na ozubené kolečko)

Pokud video nejde přehrát, klikněte ZDE

Pokud video nejde přehrát, klikněte ZDE

Chcete i ukázky z filmu s anglickými titulkami? Napište mi do komentářů!

Come diventare grandi - fotky z filmu

2. prosince 2016 v 17:30 | Adah
Ahoj lidi! Už několikrát jsem na blog psala o filmu Come diventare grandi nonostante i genitori (všechny články si můžete přečíst ZDE) a teď vám přináším fotky z něj! Najdete je v celém článku :)

Rozdíly mezi Come diventare grandi a Alex & spol.

25. listopadu 2016 v 17:36 | Adah
Ahoj lidi! Jak víte, poslední týden jsem měla problémy s internetem a tak jsem nemohla přispívat na blog, ale vše už je v pořádku a já jsem zpět :) Každopádně na mobilních datech mi naběhl alespoň můj nový Ask, kde jsem zodpověděla všechny vaše dotazy - pokud se chcete podívat, nebo mi sami nějakou otázku položit, klikněte ZDE.

Ale teď už k dnešnímu tématu: nedávno jsem na blog psala o filmu Come diventare grandi nonostante i genitori (článek najdete ZDE) a včera měl v Itálii premiéru. Vzhledem k tomu, že se ve filmu objevují všechny hlavní postavy seriálu Alex & spol. jsem se rozhodla vypsat hlavní rozdíly mezi filmem a seriálem. Více v celém článku!

Come diventare grandi nonostante i genitori

13. listopadu 2016 v 16:27 | Adah
Come diventare grandi nonostante i genitori, v překladu "Jak se stát velkým navzdory rodičům", je film pod režií Luca Lucini a v Itálii bude mít premiéru 24. listopadu. Jak souvisí s Alex & spol? To se dozvíte v celém článku!

 
 

Reklama