Prosinec 2017

Vánoce 2017

24. prosince 2017 v 16:09 | Adah |  Prázdniny a svátky
Ahoj lidi! Chtěla jsem vám jen rychle popřát veselé Vánoce, ať strávíte nejen dnešní den, ale i celé svátky v klidu se svými blízkými a splní se vám všechna přání :) Pamatujte ale, že Vánoce nejsou jen o dárcích! Co se blogu týče, ještě se do konce roku uvidíme. Jak už jsem zde psala, Eleonora vydala knihu, ale krátce po ní i Leonardo a Beatrice, tak teď pracuji na článcích na tuto tématiku. Pokud herci zveřejní dostatečný počet materiálu, udělám článek o jejich Vánocích, stejně jako vloni (ten si můžete připomenout zde). Tak se dnes moc nepřejezte! Adah ♥Proč Sam a Christian nejsou v druhé části třetí série?

6. prosince 2017 v 21:25 | Adah |  Informace
Ahoj lidi... Dnes jsou to přesně dva měsíce od posledního článku. Možná si říkáte, kam jsem zmizela. Za tu dobu se stalo hodně - byla jsem na výměnném pobytu v Dánsku, navštěvovala taneční, zlepšovala se ve španělštině a celkově se snažila trávit méně času mimo internet. Neříkám, že jsem byla zrovna úspěšná, ale upřímně, čím déle jsem byla bez blogu, tím trapnější mi bylo se sem zničehonic vrátit. Měla jsem pocit, že mi bude vyčítáno, že jsem ho zanedbala, a tak jsem se mu vyhýbala. O to hůř mi bylo, když jsem se jednoho dne přece jenom rozhodla se podívat, a zjistila, že blog stále navštěvují desítky lidí denně. Nechci vymýšlet výmluvy, ani slibovat, že se teď moje aktivita zase zvedne, ale chci s blogem dále pokračovat. Nechci blog vidět jako povinnost, ale jako zábavu a koníček, stejně jako na začátku. A tak, pokud jste mi schopni odpustit, můžeme za touto pauzou udělat tlustou čáru, a pokračovat dál. Postupně doplním všechny ty články, které plánuji a slibuji už několik měsíců, jen nevím kdy. Může to být za týden, může to být za měsíc, může to být na jaře, ale jednoho dne se dočkáte. A teď jeden z nejvíce žádaných - proč Saulem Nanni (Christian) a Federico Russo (Sam) v polovině třetí série přestali účinkovat v seriálu?

Náznaky, že Sam ze seriálu zmizí byly už od začátku třetí série, kde se mluvilo o jeho stipendiu na vysoké škole, která je tak daleko, že se musel rozejít i s Rebeccou. Pro všechny ale bylo překvapením, když jedenáctý díl třetí série začal scénou jen Alexe, Nicole a Emmy. Kde je Christian? Netrvá to dlouho a my se od Lindy jen tak mimochodem dozvídáme, že s rodinou odjel do Austrálie. To bylo poněkud nečekané, a tak je jasné, že se nejedná o plán scénaristů, nýbrž odchod herců ze seriálu. Proč přesně se seriál rozhodli opustit?


Spekulace začaly už po zveřejnění traileru na druhou polovinu třetí série, kde nebyla ani jedna scéna Christiana nebo Sama, ale Saul vše utvrdil 21. ledna (v den premiéry 11. dílu), kdy na instagram pod tuto fotku napsal: "Hodně štěstí všem z party Alex & spol. Pro další důležité závazky jsem musel učinit různá rozhodnutí. Byla to krásná zkušenost."
Samozřejmě se strhla lavina komentářů rozhořčených fanoušků, kteří si posledních deset dílů bez Christiana nedokázali představit. Jaké "závazky" tedy způsobily, že Saul přerušil natáčení? ,,Natáčím film s Pupim Avatim - je to neuvěřitelné. Pupi Avati je jedním z nejlepších režisérů v celé Itálii, a patří mezi ty, kteří se více věnují hercům. Celou dobu byl blízko mě a scény jsme připravovali společně. Poznal jsem, jak důležité je všímat si detailů, a dal mi spoustu tipů jak se zlepšit uvnitř scény." Film se bude jmenovat "Fulgore di Dony" (volně přeloženo jako Donyina záře) a pojednává o milostném příběhu dvou patnáctiletých - Marca a Dony. Saul hraje Marca, a sám uvedl, že má jeho role vážné onemocnění, a proto se jedná o zvláštní vztah. Film se odehrává v Boloni, ale není jediným projektem, na kterém Saul pracoval.


Tím dalším je "Scomparsa" (Zmizení), na kterém se mimo jiné podíleli i Eleonora Gaggero s Federicem Russem. O této fikci už jsem se zmínila v rozhovoru z prosince 2016. Federico byl zaneprázdněn natáčením nejen Scomparsy, ale i fikcí "Dottor Pietro", na které se pro změnu podílel Daniel Rampello, kterého si můžete pamatovat z dřívějších dílů Alex & spol jako přítele Lindy, Toma. Federico zde spolupracoval s hercem a zpěvákem Giannim Morandim a uvedl, že mu je možná 72 let, ale vnitřně je mladší než on - pracovat s ním bylo skvělé.

A co si vy myslíte o odchodu Saula a Federica? I když to pro mě bylo zklamání, přeju jim hodně štěstí do budoucna a věřím, že o nich ještě uslyšíme. Vám všem chci poděkovat za velkou trpělivost, a zeptat se, jaké články byste chtěli teď nejvíc. Adah