Prosinec 2016

Silvestr 2016

31. prosince 2016 v 22:41 | Adah |  Prázdniny a svátky
Ahoj lidi! Toto je poslední článek roku 2016, a tak bych vám chtěla popřát jen to nejlepší do roku nového :) Z pohledu seriálu nás příští rok čeká třetí série, možná film Come diventare grandi v Česku a také se dozvíme odpověď na otázku, jestli se bude točit i série čtvrtá.
Když se zpětně ohlédnu na rok 2016, mnoho se toho stalo - v únoru byl u nás nově uveden seriál Alex & spol a sklidil velký úspěch, v červenci jsem si ho oblíbila i já a v srpnu o něm založila právě tento blog. Od října u nás byla vysílána i druhá série a co se týče Itálie, tam už dokonce třetí. Chtěla bych vám poděkovat, že čtete a komentujete moje články, už se těším na příští rok a na všechno co přinese! Ještě připomínám, že jsem dneska zveřejnila výsledky Ankety 2016, takže pokud jste je ještě neviděli, můžete se podívat ZDE. A jak tráví poslední den roku herci?


Beatrice Vendramin (Emma) je už od Vánoc v Thajsku - na první fotce se svým přítelem Ludovicem Dagnonim, na druhé s kamarádkou.


I Saul Nanni (Christian) a Federico Russo (Sam) zůstali v Thajsku. Na první fotce vidíme pouštění lampionů, které vyfotil právě Federico.


Eleonora Gaggero (Nicole) a Leonardo Cecchi (Alex) krátce po Vánocích odjeli na ostrov Capri, kde byli jak na mezinárodním filmovém festivalu (o tom si můžete přečíst ZDE), tak na Nový rok.


Giulia Guerrini (Rebecca) strávila Nový rok v Madridu společně s několika přáteli, mezi nimiž byl i Jody Cechetto. Pokud se vám zdá povědomý, hrál v druhé sérii Alex & spol moderátora soutěže Talent.


Anise Romdhane (Barto) s kamarádkami v Itálii a novoroční foka Asii Corvino (Samanthy).

Šťastný nový rok! Mimochodem, Lucrezia Di Michele (Linda) na Instagramu napsala, že 17 je její nejoblíbenější číslo. Tak uvidíme kolik štěstí přinese :)

Výsledky - Anketa 2016

31. prosince 2016 v 11:54 | Adah |  Anketa 2016

Ahoj lidi! Přináším vám článek, na který už jistě všichni čekáte - výsledky Ankety roku! Nejdřív ale trochu statistiky: v prvním nominačním kole, kde jste měli do celkem jedenácti kategorií nominovat tři favority se vás zúčastnilo pouze jedenáct. Nebyla jsem si jistá, jestli je to tím, že jsem na to dala pouze týden, nebo jestli bylo příliš náročné vymyslet hned tři kandidáty. Druhé kolo bylo už formou "vyber z následujících tří možností" a dala jsem na něj dva týdny - zúčastnilo se vás úžasných 31! A pokud byste řekli, že je to tím, že tentokrát bylo více času, tak ne - už den po zveřejnění druhého kola se vás zúčastnilo víc, než za celý týden v prvním kole. Asi to opravdu bude dím, že je jednodušší z možností vybírat, než je vymýšlet. Teď už ale k výsledkům! Najdete je v celém článku.

Mezinárodní filmový festival Capri 2016

30. prosince 2016 v 18:02 | Adah |  Události
Ahoj lidi! Možná jste z Instagramu Eleonory Gaggero (Nicole) postřehli, že se momentálně společně se svými přáteli, mezi kterými je i Leonardo Cecchi (Alex) nachází na italském ostrově Capri.Není to ale náhodná dovolená, přijeli sem kvůli 21. ročníku mezinárodního filmového festivalu Capri Hollywood, kde byli oba dva oceněni cenou "Capri Rising Star". Festival probíhá od 26. prosince do 2. ledna a promítají se tu různé filmy, ale hlavně jde o udílení cen. Například režiséra roku letos vyhrál Mel Gibson. Eleonora zde udělala rozhovor, který jsem přeložila do češtiny, přečíst si ho můžete tady.


Všechny fotky najdete v celém článku

Jak stahovat písničky z YouTube?

28. prosince 2016 v 23:52 | Adah
Ahoj lidi! Někdo z vás se mě na Asku zeptal, jestli se někde dají stáhnout písničky ze seriálu, což mě inspirovalo k napsání tohoto článku :D Nevím jestli existuje nějaká určitá stránka, já osobně je stahuju normálně z YouTube. Pokud chcete poradit jak na to, čtěte dál!

Existuje spoustu webových stránek na konvertaci YouTube videií do mp3 souboru, já mám nejraději flvto.biz :)


Do kolonky "Enter the link to the media" vložíte odkaz na video, z kterého chcete získat písničku. Vyberete si formát - já doporučuji mp3 a následně kliknete na "convert to".

Pak chvíli počkáte (celý proces by neměl trvat déle než minutu) a zobrazí se vám toto:


Teď už je soubor ve vámi vybraném formátu. Kliknete na download a soubor se začne stahovat.

Pomohl vám tento článek? Dejte mi vědět v komentářích!

Vánoce 2016

24. prosince 2016 v 11:23 | Adah |  Prázdniny a svátky
Ahoj lidi! Myslím že všichni moc dobře víte, co je dnes za den - Vánoce! Chtěla bych vám popřát příjemné prožití nejen dnešního dne, ale celých svátků, ať vám večer chutná a ať dostanete vše, co jste si přáli - snad ale nemusím připomínat, že Vánoce nejsou jen o dárcích! Zpomalte, odpočiňte si a buďte s vašimi blízkými :)


Mám pro vás malé překvapení - udělala jsem rozhovor pro jeden blog, takže pokud se o mně chcete něco dozvědět, můžete ZDE :)

A co vůbec na Vánoce dělali jednotliví herci?


Federico Russo (Sam) je trávil se svou přítelkyní Chiarou Primavesi (Elyn z filmu Come diventare grandi) a pak se přesunul do Thajského Bangkoku, kde se teď společně se Saulem Nannim (Christianem), Beatricí Vendramin (Emmou) a jejím přítelem Ludovicem Dagnomim nachází.
Eleonora Gaggero (Nicole) a Leonardo Cecchi (Alex) se připravují na mezinárodní filmový festival Capri, o tom si můžete přečíst ZDE. Ještě jednou přeju krásné svátky, Adah :)

"Welcome to Your Show" album

18. prosince 2016 v 21:05 | Adah |  Alba

Datum vydání: 9. 12. 2016
Album obsahuje písničky z první až třetí série a z filmu Come diventare grandi nonostante i genitori. Skladby spustíte kliknutím. K novým písním postupně přidám text i sem na blog.


"We Are One" album

18. prosince 2016 v 20:56 | Adah |  Alba

Datum vydání: 21. 1. 2016
Album obsahuje písničky z první a druhé série. Skladby spustíte kliknutím.


Druhé kolo - Anketa 2016

17. prosince 2016 v 12:00 | Adah |  Anketa 2016

Ahoj lidi, jak se máte? Já jsem nemocná, ale jinak to celkem jde.
Včera jsem uzavřela první kolo ankety a zúčastnilo se vás celkem dost (11 :D), na to, že jste měli jen jeden týden. U každé kateogerie jsem vzala tři nejčastěji nominované a mezi těmi teď musíte vybrat jednoho vítěze. U některých kategorií se jména opakují, ale s tím se dalo počítat.

Hlasovat můžete ZDE

Tentokrát dám více času, a to až do 30. 12. 2016, 23:59:59.

Ahoj a uvidíme se u dalšího článku, Adah!

Nominace - Anketa 2016

9. prosince 2016 v 19:02 | Adah |  Anketa 2016

Ahoj lidi! Ptala jsem se vás, jestli byste stáli o velkou anketu a jsem velmi ráda, že ohlasy byly jen pozitivní, a tak jsem se rozhodla ji vytvořit :) Bude mít několik fází a tou první bude nominace.

Soutěžit se bude v jedenácti různých kategoriích a vy teď máte možnost do nich vaše favority nominovat! Ideální by bylo, kdybyste ke každé kategorii napsali tři oblíbence, ale pokud jich tolik ani nemáte, stačí dva nebo dokonce jeden.

Každopádně z vašich nominovaných vyberu ty nejčastější, kteří se probojují do finále kde mezi nimi budete vybírat.

Nominovat můžete ZDE


Čas dám do 16. 12. 2016, 23:59:59 a pokud bude potřeba, termín můžu prodloužit.
Ahoj a doufám v hojnou účast, Adah :)

Anketa 2016

6. prosince 2016 v 22:00 | Adah |  Anketa 2016

Ahoj lidi! Poslední dny jsem zaneprázdněna školou, ale nebojte, nezapomněla jsem na vás :D Disney Channel už zveřejnil program na leden 2017 a bohužel, třetí série Alex & spol tam není, každopádně budu vás dál informovat :)

Dnes jsem přišla s nápadem, který mám už delší dobu a nedávno o tom mluvil i někdo v komentářích - co říkáte na to, kdybych tady na blogu udělala velkou anketu, která by se týkala seriálu Alex & spol? Volili byste například pro nejlepšího herce, herečku, postavu, písničku, ... Stáli byste o něco takového? Dám vám pár dní na rozmyšlenou, napište mi co si o tom myslíte do komentářů! Děkuju, Adah :)