Sociálně sítě herců - Instagram

14. září 2016 v 18:00 | Adah
Leonardo Cecchi (Alex) - leonardodcecchi
Eleonora Gaggero (Nicole) - eleonoragaggero
Beatrice Vendramin (Emma) - beatricevendramin
Saul Nanni (Christian) - saulnanni
Federico Russo (Sam) - russo_federico
Lucrezia Di Michele (Linda) - lucreziarobertadimichele
Daniele Rampello (Tom) - daniele_rampello
Anis Romdhane (Barto) - anisromdhane
Giulia Guerrini (Rebecca) - itsgiuliaguerrini
Asia Corvino (Samantha) - asiacorvino_
Jacopo Coleschi (David) - jacopocoleschi
Nicholas Stravalaci (profesor Strozzi) - nicola_stravalaci
Debora Villa (Nina) - debora_villa

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Radek Radek | E-mail | 18. května 2017 v 16:54 | Reagovat

Ahoj, mám nápad na vylepšení webu, pokud máš zájem, tak mi prosím pošli meil :) :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama