Srpen 2016

Profesor "Škorpion" Strozzi

30. srpna 2016 v 20:25 | Adah
Profesor Strozzi (Nicholas Stravalaci) je nejpřísnějším učitelem na celé škole, už jenom z toho důvodu mu studenti dali přezdívku "škorpion". Neschvaluje moderní metody vyučování, místo toho dává každý den spoustu domácích úkolů a zahlcuje studenty referáty.

Augusto Ferrari

29. srpna 2016 v 19:42 | Adah
Augusto Ferrari (Roberto Citran) je ředitelem střední školy Melsher Institute. Vzdělávání bere velmi vážně a snaží se, aby škola patřila mezi nejprestižnější v celé Itálii.

Samantha

28. srpna 2016 v 18:03 | Adah
Samantha (Asia Corvino) dělá společně s Rebeccou Lindě "poskokyni". Na všechno, co Linda řekne odpoví "ovšem". Je hezká, ale moc inteligence nepobrala. Má ráda boty, růžovou a módu.

Rebecca

27. srpna 2016 v 17:25 | Adah
Rebecca (Giulia Guerrini) je společně se Samanthou jednou z Lindiných "poskokyň". Na všechno, co Linda řekne, odpoví Rebecca "absolutně". Tato postava začne být významnější až ve druhé sérii, to ale nebudu spoilerovat :)

Tom

26. srpna 2016 v 17:22 | Adah
Tom (Daniele Rampello) je o rok starší než hlavní protagonisti - v první sérii chodí do druháku - a rád je šikanuje. S jeho přítelkyní Lindou se společně prohlášují "králem a královnou Melsher Institute" a snaží se všelijak uškodit Alexovi & spol. Tomův největší rival je Christian, protože se oba ucházejí o pozici kapitána fotbalového družstva a Tom udělá doslova cokoliv, aby se mu toto splnilo. Navíc je přesvědčený, že se mu Christian snaží ukrást holku, i přesto, že Christiana Linda vůbec nezajímá.

Linda Rossetti

25. srpna 2016 v 22:27 | Adah
Linda (Lucrezia Di Michele) je považována za královnu Melsher Institute už od prvního dne školy. Jak tomu tak bývá, má své dvě "poskokyně" Rebeccu a Samanthu, které vždy udělají co řekne. Chodí s o rok starším Tomem a společně tvoří pár, kterému je lepší se vyhýbat. I přesto je jasné, že se jí líbí Christian, který ji naopak absolutně nesnáší, obvzlášť kvůli tomu, že Linda dělá jeho kamarádům - speciálně Nicole, Emmě a Samovi - neustále nějaké naschvály. Linda v průběhu první série kandiduje na studentskou prezidentku a své soupeře jednoduše podplácí, jelikož její otec vlastní místní obchodní dům a ona to ráda dává najevo. Jediný, kdo se uplatit nenechá, je Nicole. Kdo z nich vyhraje?

Samuele "Sam" Costa

25. srpna 2016 v 22:09 | Adah
Samuele (Federico Russo) je milý, pracovitý a stydlivý kluk, který patří mezi nejchytřejší studenty na Melsher Institute. Jeho snem je dostat se na prestižní univerzitu, bohužel na to nemá jeho rodina finanční prostředky a tak si Sam (jak mu všichni jeho přátelé říkají) přivydělává zahradničením. I přesto, že mu to ze začátku dělá problém, je součástí kapely s jeho kamarády, kde hraje na klávesy.

Christian Alessi

25. srpna 2016 v 18:49 | Adah
Christian (Saul Nanni) je Alexův nejlepší kamarád od dětství. Mezi jeho hlavní koníčky patří fotbal a flirtování, vždy dává kamarádům rady ve vztahu, je přátelský, milý a energický. Na škole je spousta holek, kterým se Christian líbí, ale on o ně nemá zájem. Se svými kamarády založí kapelu, kde hraje na bubny.

Design č.1

25. srpna 2016 v 18:13 | Adah |  Designy

Design č.1
25. 8. 2016 - 14. 10. 2016

Je to tak lidi! Udělala jsem můj vlastní design!
Jsem na sebe docela hrdá, protože je to vůbec poprvé za celý život, co jsem nějaký design sama udělala, což asi můžete říct podle amatérského vzhledu... :D No, každý někde začíná :)
Kdyby vás zajímalo, proč tam mám všude ten nápis "náhled", je to proto, aby design nikdo neukradl :D (i když nevím, kdo by tohle kradl :D)

Emma Castelli

25. srpna 2016 v 12:17 | Adah
Emma (Beatrice Vendramin) vypadá na první pohled sebevědomě, ale v minulosti měla problémy se začleňováním do kolektivu. Její velkou vášní je zpěv, proto je nadšená pro nápad založení kapely s kamarády. Skrývá ale jedno velké tajemství, které ze začátku zkomplikuje její přátelství s ostatními.